محل تبلیغات شما
نمیدونم 
شاید یه روز ی خودش فهمید 
شاید خودم گفتم 
و شاید هیچ وقت هیچ حرفی راجع بش بهش نگفتم و اونم هیچ وقت نفهمید
شاید خدا  مهرش رو به دلم انداخته که کمکش کنم

یه اتفاقی تو زندگیم افتاده
خدا ادم جدیدی رو سر راهم قراره داده که دوستش دارم ولی تمام گذشته تلخ زندگیشو برام تعریف کرده و بهم میگه خواهر 
خیلی حریم بینمون هست و سوم شخص صحبت میکنیم 
یه وقتایی وقتی بهم میگه خواهرمی دلم میخواد بزنم بپومش ولی بعدش با خودم مگیم ببین تو فقط در خد یه خواهری نه بیشتر
ولی واقعیت چیز دیگه ایه من خوشم میاد ازش دوستش دارم و واقعا دوست تدارم بهم بگه خواهر  میتونم بگم خیلی وقتا به زور جلوی خودمو میگیرم و تحمل میکنم که بهش چیزی نگم که من خواهرت نیستم چندباری غیر مستقیم گفتم که من خوشم نمباد عمه شم ولی نمیفهمه یا شایدم خودشو زده به نفهمی  نمیدونم   من اینجورم یا همه دخترا اینجورم حسم میگه همه اینجورن دوست ندارن وقتی با یکی حرف میزنن اون ادم اون هارو شخص اول زندگیش ندونه 
واقعا دلم میخواد ازش فاصله بگیرم وقتی اینجور میگه که خواهرمی و اینا دوست ندارم دیگه براش وقت بزارم و حتی یک لحظه ام صحبت کنم جتی یه لحظه از عمرمم دوست تدارم خرجش بشه  ولی چون میدونم افسردگی شدید داره حس کمک دارم میدونم کارم اشتباه  شایدم داره از ترحمم سو استفاده میکنه و مشکلش رو گفت که من دلم به حالش بسوزه نمیدونم 
ولی اون جملش که گفت که من هیچ فکری درمورد تو و نمیکنم اگه میخواستم فکری داشته باشم هیچ وقت گذشتمو برات نمیگفتم قلبم به درد میاد
خدایا چرا ما همیشه برا بقیه ابجی بودیم و مرهم درد و دلاشون ولی بقیه براشون عشق و جیگرشون بودن
دوست تدارم دیگه براش وقت بزارم چون اون رو من سرمایه گذاری اساسی نمیکنه و من واقها دختر مستقلی ام و هیچ نیازی بهش ندارم  اگه تا الانم موندم فقط به خاطر اینکه اون غرورش نشکنه وگرنه خیلی دلم میخواد که بگم من به حمایت تو هیچ احتیاجی ندارم انقدر قوی و محکم و قدرتمندم که به امثال تو نیازی ندارم بچه سوسکه
برو به همون سانتافه و نیسان ننه بابات  برس و پزشونو بده من واقعا نمیفهمم چرا مروم هرچی پولدار تر میشن از فهم و شعورشون کمتر میشهحالا درسته یکم فهم و شعور داره ولی خب خیلی منت گذاره و به مال و منالشون مینازه در صورتی که از خودش هیچییی نداره 
اه ایششش
همشون برن گمشن همشون

قدم قدم به موفقیت و بزرگ‌شدن نزدیک میشم

لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنیم حالمون رو بهتر میکنه:

همهی کارهام برای تو و برای راضی بودن تو

وقت ,اون ,دلم ,ولی ,تو ,رو ,که من ,هیچ وقت ,دلم میخواد ,دوست تدارم ,دوستش دارم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Marie's page درخت دانش - 9099072943 - سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی تعمیر کولر گازی و پکیج / سرویس کولر گازی و داکت اسپلیت / 09197164216 critdayplemin دخترونه trilcomrungke naumitymar Courtney's game lidsdesrivers turnhordecar