محل تبلیغات شما
میدونم که بالاخره یه روزی میای و میشی مرد خونم 
ولی نمیدونم کی کجا و چیجور میشی مرد زندگیم 
حتی اسمتم نمیدونم قیافتم نمیدونم چه شکلیه 
فقط ارزو میکنم انقدر دوست داشته باشیم همو و انقدر عاشق هم باشیم که نتونیم دوری همو تحمل کنیم و تا اخرین لحظه هر لحظه کنار هم باشیم و زندگی کنیم 
دلم میخواد ادم شوخی باشی بخندونیم باهم دیونه بازی دربیاریم و کلی کیف کنیم 
نمیدونم چند سالگی و چند وقت بعد میتونم زندگقمو با یکی تقسیم کمم 
امیدوارم قدر همو بدونیم 
الان که نیستی خیلی تنهام حوصله ایچ کسی و هیچ چیزی رو ندارم دوست داشتم بودی و الان خوش میگذروندیم 
دلم میخواد نحوه اشناییمون خاص باشه خیلی خاص 
دلم میخواد واقعا عاشق هم باشیم هم تو عاشق من باشی با تموم وجودت هم من عاشقت باشم از اشتباهات هم چشم بپوشونیم و گذشت داشته باشیم 
تو باید خیلی ادم خوش شانسی باشی که من قبول کردم تا باهات ازدواج کنم چون در حال حاضر خیلیا دوست دارن  با من ازدوام کنن ولی من از هیچ کسی خوشم نمیاد  هیچ کسی به دلم نمیشسنه یا یه مشکلی داره  
دلم میخواد الان بودی دلم الان شوهر میخواد خیلی سخته تنهایی البته خیلی ام سخت نیستا خدایی خوش میگذره کسی باهات کاری نداشته باشه و بیکار و علاف بچرخی و هرکاری دوست داری بکنی

قدم قدم به موفقیت و بزرگ‌شدن نزدیک میشم

لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنیم حالمون رو بهتر میکنه:

همهی کارهام برای تو و برای راضی بودن تو

هم ,میخواد ,خیلی ,کسی ,باشیم ,دوست ,هم باشیم ,میشی مرد ,عاشق هم ,ازدواج کنم ,کنم چون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

۩ ۩... فانوس ™ Fanoos ...۩ ۩ سایت عطرآرا | قیمت بهترین خوشبوترین عطر و ادکلن های زنانه و مردانه Vernon's life Cheap NHL Washington Capitals Jerseys With Fine Workmanship On Sale. Belle Reine jill valentine Arthur's life قایق کاغذی John's style pieberhave دانش پرستار (clinical care nursing)