محل تبلیغات شما
حالم گرفته اس 
خیلی حس بدیه به زور ببرنت خواستگاری بعد که حرف زدی و به نظرت خیلی ادم مورد نظرت نبود  بشینن کلی مختو بزنن که نه خوبه حالا یه جلسه دیگه ام حرف بزن بعد دیگه اونا زنگ نزنن 
خیلی حس بدیه خانواده ای که زرت و زرت روزی سه بار قبل خواستگاری زنگ میزدن بعد خواستگاری حتی یه بارم زنگ نزنن بگن ببخشید جور نبودن ‌یا هرچیزی یا مثلا ببخشید که وقتتون رو گرفتیم و این همه استرس دادیم و اعصاب نذاشتیم براتون 
من از این فرهنگ بی فرهنگی وبی شعورانه رایج در کشور حرف میزنم 
فرهنگ خواستگاری رفتن و ول کردن طرف به امان خدا
حداقل ادب حکم میکنه یه بار زنگ بزنن   خداحافظی کنن من که هیچی از اول جوابم منفی بود ولی اونا شعور و فرهنگ و ادب خودشونو نشون دادن 
من که حلالشون نمیکنم خیلی حس بدی دارم تمام این احساسات بد یه روزی به خودشون برمسگزده تو اون دنیا کاش حداقل یه تماس کوچیک میگرفتن و میگفتن نه 
ولی این که اصلا به رو خودشون نمیارن اتفاقی افتاده و انگار نه انگار خیلی زشته 

بازم خدایا شکرت که همین اول کار فهمیدم چقدر بیشعور و نفهم و بی فرهنگن و بیشتر مطمئن شدم که به حرف دام گوش بدم 
از اولشم نباید میرفتم اصلا الان که میبینم حقشون بود  ندیده ردشون کنم پسره ی شل مغز انقلابیالان مغزش پر از پشگله بعدا میفهمه من چقدد واقع بینانه مسائل و بهش گفتم و واقعا صادقانه بدور از هر ارمانی و اون جقدر رو ابرا سپری میکنه  چهارسال دیگه که با یه شل مغزی مثل خودش ازدواج کرد و رفت سر زندگیش حالیش میشه چه گوهری رو از دست داده 
به جهنم به درک به اسفل السافلیننننن

قدم قدم به موفقیت و بزرگ‌شدن نزدیک میشم

لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنیم حالمون رو بهتر میکنه:

همهی کارهام برای تو و برای راضی بودن تو

یه ,خواستگاری ,زنگ ,رو ,حرف ,حس ,حس بدیه ,نفهم و ,و نفهم ,بیشعور و ,و بی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تجارت الکترونیک به روش تار عنکبوت tertepany tomonpera گلبهار critdayplemin sedetena blubgumisni murmerepa مشاهیر و شخصیت های دزفول bajutesu