محل تبلیغات شما
میتونم بگم یکی از باوفا ترین رفیقام تو زندگیم م بوده 
شاید تعجب کنید ولی واقعا بوده 
تو تنهاییام تو ماقعیت های سخت زندگیم تو دیدار عشقام تو سفرام وقت امتحانای سختم وقت بی کسیام  وقت بی اعصابیام وقتی به خاطر عصبانیت و اعصاب داغونم که ناشی از هورمونام و افزایش پروژسترون استروژن بوود و همه ترکم میکردن ،این م بود که میومد و نور علی نور میشد
میخوام بگم‌یه سری از ادما ام شبیه ی ان یعنی میان ولی بی خبر از اینکه خودشون مسبب بی اعصابی ما ان 
خودشون زندگیمونو به گند میکشن و بعد در کنارمون میمونن و ادعای دایه عزیز تر از مادر میکنن 
احساس میکنم انقدر هم تند و تیز صحبت کردن به ی نامردیه و جفا در حق این دوست و یار همیشکی که گند زده به خوشیامون و مسبب ناخوشیامون شده ولی خب چه میشه کرد فعلا دیدگاه گندی دارم بهت دوست عزیزم مجبوریم همو تحمل کنیم خدایا ببخشید میدونم ناشکریه ولی من منظورم ناشکری نبود یه طنز تلخ و یه انتقاد از خودم بود که چرا دارم به همچین نعمت اسمونی که قراره توسط همین پروسه مادر شم رو به باد انتقاد گرفتم ولی خودت ببخش منو 

قدم قدم به موفقیت و بزرگ‌شدن نزدیک میشم

لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنیم حالمون رو بهتر میکنه:

همهی کارهام برای تو و برای راضی بودن تو

ولی ,تو ,بی ,مسبب ,یه ,دوست ,بود که ,خوشیامون و ,و مسبب ,مسبب ناخوشیامون ,به خوشیامون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

افسران مبارز کدخداموبایل فانوس خاموش به گشت و گذار در سراسر دنیا discgerlasend تابلونویسی زهانی گروه کامپیوتر پست بانک استان آذربایجان غربی گروه نمایشی روناک ماسین عروس و گل عروس دانلود رایگان مقاله و بازی و نرم افزار میبینمت در نت