محل تبلیغات شما
خدایا شکرت قربونت بشم من
خدابا خیلی خیلی ممنونتم خیلی زیاااد 
بالاخره بعد چند روز یه حس ازادی و نفس راحت و حس خوب اومد سراغم دقیقا وقتی که تصمیم گرفتم به حاشیه جات توجه نکنم و فقط مسیرو ببینم ادامه بدم و نا امید نشم به خودم از اول قول دادم هراتفاقیم بیوفته نباید بزنم زیر قولم و باید تحت هر شرایطی ادامه بدم چون شرایط بد بالاخره تموم میشه ولی این برایند کار ماست و کار و عمل ما که باقی میمونه 
من میتونستم این سه چهارساعتم باز بشینم و غصه بخورم که چرا میخواد خواستگاری بیاد که من نمیپسندمش ولی ادامه دادم شروع کردم به نوشتن لغات زبان 
خیلی خوشحالم از خوشحالی تو پوست خودمم نمیگنجم 
خدایا شکرت بالاخره یه بارم حرف مارو شنیدی یه بارم یه نگاه به دل ما کردی
گفته بودم که عاشقتم 
اقو قضیه از این قراره که من یه خواستگار طلبه داتم که به واسطه خاله هامون معرفی شده بودیم این خاله خانمش یه ماه هی زنگ میزنه به خاله خانم ما که دخترتونو ندید بره هاااا ما میخوایم منم اول راضی بودم ولی بعد که فهمیدم شغلش طلبگیه و فیس مبارکشو دیدم به کل پشیمون شدم 
یعنی به غلط کردنی افتاده بودم که چرا قبول کردم طلبه رو از اولش اون سرش نا میدا 
آقووو دیگه نگم براتون روز و شبم شده بود گریه این چند روز بابام و مامانم چپ میرفتن راست میومدن میگفتن قبول کن چرا قبول نمیکنی ؟؟؟؟؟ 
اخرش با کلییی حرف و اعتصاب غذا و بعد یه هفته چپیده شدن تو اتاقم بالاخره قبول کردم و گفتم حالا بیاد ببینیم چه تحفه ایه که مثل اینکه دیشب از خالم شماره بابامو گرفته بودن تا باباش به بابام زنگ بزنه اقا من بازم داغوون شدم بدتر از قبل ولی گفتم جهنم اگه نیان تا اخر عمرم میخوان بگن چرا نذاشتی یه بار بیان و آمااااااااااا آماااا قسمت شیییرییین ماجرا دقیقا از جایی شروع شد که امروز شروع شد و باباش هنوزم که هنوزه زنگ نزده آقا قیافه ننه بابام دیدنییییییییه
صد البته که من  خوشحال نیستم از ناراحتیشون ولی خب خوشحالم که زنگ نزدن ایشالا همین جوری انقدر زنگ نزنن که تموم شه بره حداقل دوسال دیگه زنگ بزنن من پزشکی قبول بشم بعدش 
وای انقدررررر خوشحالم که حد نداره مصمم تر شدم برا خوندن پزشکی میخوام قوی تر و با انگیزه تر ادامه بدم

قدم قدم به موفقیت و بزرگ‌شدن نزدیک میشم

لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنیم حالمون رو بهتر میکنه:

همهی کارهام برای تو و برای راضی بودن تو

یه ,زنگ ,ولی ,قبول ,بابام ,بالاخره ,ادامه بدم ,که من ,ما که ,بودم که ,چند روز

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

الماس tiopalufal pinkcodeshop . gassabetze decamenne prottalbdiscda نخ ونقشه تابلوفرش کشتی اسلام آباد غرب ایران لیفت شاپ