محل تبلیغات شما
مجید اقا ازمون خواستگاری کرده ما تاحالا نه دیدیم همو  هیچ حسی بینمون  نیست عکسشو دیدم به زور از کوثر پرسیدن و گفت بهم که اسمش چیه 
نمیدونم چه اتفاقی میوفته 
راستش فقط استرس دارم امتحانامو نمیتونم بخونم 
این یا میشه یا نمیشه اگه بشه که خیر و برکنت اگه نشه یه ترم دیگه ام گند زدم به نمراتم 
دلم نمیتواد ازدواج کنم 
هیچ حسی ندارم  فقط دلم میخواد گریه کنم  من دختر این خوته تم دوست ندارم الکی عاشق شم دوست دارم واقعا عاشق هم باشیم دوست دارم کارش خفن باشه و درامدش بالا دوست دارم درکم کنه و پا به پام شیطونی کنه دوستم داته باشه و پایه همه شیطنتام باشه 
امشب شب امتحان روغن و من ۱۵ ص هنوز مونده خسته شدم حوصله درس توندن ندارم دلم میخواد بدونم اخرش چی میشه 
از طرف خانواده ها همه چی تموم شدس مثل اینکه ننه بابامون خییلی باهم جورن 
ولی برا منم مهمه که چیجور ادمیه ۹ سااااااااال ازم بزرگتره البته عکسش اینجور نشون نمیداد و مثل خودم بیبی فیسه ولی دوست دارم ته ریش داشته باشه من ته ریش دوست دارم  ای چشا قلب و خجالت 
هم دلم میخواد از سینگلی دربیام همم دلم میخواد که الکی ازدواج نکنم و واقعا عاشق هم باشیم بعد 
کی تضمین میکنا که ما عاشق هم میشیم؟ 
میترسم اگه به دلم نشینه چی؟ 
اگه من ازش خوشم بیاد ولی اون نیاد چی؟؟؟!
به جهنم یا میشه یا نمیشه اصلا فک کن مجیدی وجود تداره بشین درستو بخون بچه جان بیخیال پس فردا  امروزو زندگی کن 
میدونی چیا اخه ؟؟؟
عذاب وجدان دارم نکنا به خاطر من انقدر صبر کنن اخرشم اینجور شه؟ 
چیجور میشه؟ اینجور که بیاد و بعدش نپسندیم 
خب نپسندین اسمون به زمین نمیاد این همه ادم خواستگاری میرن اینم روش‌به جهنم بابا 
ایشالا هری خیره همون پیش میاد نگران نباش رفیق بسپارش به اوس کریم 
خدایا سپردم همه چیزو دست خودت خودمو خودشو و امتحاناتمم میسپرم بهت امتحان فردامم میسپرم بهت خودت میدونیو و خودت هرچی خیره پیش بیار برام مرسی 

قدم قدم به موفقیت و بزرگ‌شدن نزدیک میشم

لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنیم حالمون رو بهتر میکنه:

همهی کارهام برای تو و برای راضی بودن تو

دوست ,دلم ,عاشق ,میخواد ,خواستگاری ,خودت ,دوست دارم ,دلم میخواد ,عاشق هم ,باشه و ,یا نمیشه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

aporerel hytirichic نکات و ترفندهای کامپیوتری و شبکه Robert's blog Barbara's blog هدف تی وی وب مسافر مصطفی صفری آسمان خدا هیئت قمرالعشیره 17 سرو ولو هیدرولیکی