محل تبلیغات شما
گاهی ازدواج با افراد خیلی خوب هم میتونه خیلیییییییی خطرناک تر از ازدواج با یه فرد عادی در جامعه باشه چرا؟
چون که ادمی که خیلی خوبه و ویژگی اخلاقی یا فکری و یا هرچیز دیگه ی بارزی داره ممکن انقدر اون ویژگیش رو گفته باشن و انقدر تو بوق و کرنا کرده باشن که شخص دچار خودشاخ پنداری ویا خود بزرگ بینی ویا خود خوب بینی شده باشه و اینجوره که اگه یه وقت یه اشتباهی ام بکنه فک میکنه خودش خوبه و بقیه بدن و خودش عاری از اشتباه و زیر بارش نمیره
دقییقا مثل زندایی که داشتیم   و دیگه نداریم بله محدثه خانم کسی که همه فکر میکردن خیلی ادم عاقلی و  بهترین تصمیمات رو میگیره یهو گند زد به زندگیش و زیر بار گندی که زده نمیره الان بعد گذشت یک سال تقریبا همه فهمیدن که چه گندی زده به زندگیش و زندگیشو خودش با دستای خودش نابود کرده 
خولاصه که جونم براتون بگه دلم میخواد بشینم از دست اقا مجید قصه امون گریه کنم احساس میکنم خیلی ام ادم خوبی نیست اونجور که میگن نیست اگه واقعا ادم و خانواده خوب و با شعوری بودن تا الان تماس گرفته بودن
ولی دروغ چرا انقدر ازش تعریف کردن که فکر میکنم الان عاشقش شدمماماااااااان

قدم قدم به موفقیت و بزرگ‌شدن نزدیک میشم

لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنیم حالمون رو بهتر میکنه:

همهی کارهام برای تو و برای راضی بودن تو

خیلی ,خودش ,یه ,ادم ,ازدواج ,الان ,ازدواج با ,خوبه و ,ویا خود ,زندگیش و ,و زیر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای اخبار، الکترونیک، روباتیک، شبکه های کامپیوتری، موبایل و تعمیرات ocguespecnu آرام بند درب 09124036285 F . N . A . CH مهندس مهدی مودی(حسن زاده):کاش نقش دلم نقشه ی قرآن باشد NFL Jerseys Wholesale گیز کورپوسی(پل دختر ) میانه necksocarab گروه فناوری سایا مشاوره روان شناختی