محل تبلیغات شما
فک کنم دارم کم کم واقعا عاشقش میشم 
عاشق ایمانش ،عاشق نجابتش، عاشق  وجودش عاشق اینجور خواستنش عاشق اخلاقش اینکه ولم نمیکنه 
احساس میکنم خیلی عشقی خیلی همونی که میخواستم 
خیلی دلم برات تنگ شده 
کی اس میدی  که باز باهم صحبت کنیم؟؟؟ 
زود باش 
کلی دلم برای شنیدن صدات تنگ شده  
امروز اس دادی که کی فرصت داریم حرف بزنیم با بابام گفتم گفت اول بده من صحبت کنم بعد گفتم پس اول با فادر مبارکمون صحبت کنید هیچی دیگه صحبت کردن و بابام خیلی جدی برگشت گفت من ابهر زندگی نمیکنم و دور ابهرو باید خط بکشه اخی اول بابام مخالف سرسخت این شرط من بود و تا شبش داشت منو راضی میکرد که راضی بم ابهر زندگی کنم تا که اخرش گفتم من بیامم تا اخر عمرم هی میخوام بگم چرا اینجا زندگی میکنم و اینا که این شد اخرش بابام استخاره گرفت و خیلی بد اومد خدایا مرررسی 
خدایی دلم برات خیلی میسوزه دست خودم نیست که انقدر شروط سخت میزارم  واقعیت من اینه  ولی خوشم میاد که همه جوره پای عشقت هستی خوشم میاد که کوتاه نمیای از این سمج بودنت خوشم میاد
چقدر عشقی که با یاد شهدا و حضرت فاطمه زهرا شروع بشه شیرینه 
دل تو دلم نیست که باهم بریم کهف الشهدا
الگوهای زندگیمو که پرسید اول حضرت مادر یادم افتاد چون با مدد خودش خواستم که با ادمی ازدواج کنم که دستم اون دنیا تو دست اهل بیت باشه هم سفره اهل بیت پیامبر باشیم و رو سفید بیم جلو خانم فاطمه زهرا 
اسم اسم بانو رو اوردم گل از گلش شکفت لبخند زد چشماش برق زد تو نور افتاب برق چشماش دلبری میکرد 

بعد ابراهیم هادی و چمرانو گفتم بعدشم گفتم که خواهر و مادرم 
بعد جلسه دوم شمارمو خواستن که صحبت کنن با مخالفت شدید من در نهایت از پدرم شمارمو گرفت و پیام داد وقتی رفتم تلگرامشو دیدم ایدیش دیدم نوشته بود ابراهیم هادی 

جلسه سوم که پرسیدم الگوهاتون گفت خانم فاطمه زهرا و ابراهیم هادی و شهید سلیمانی 

قدم قدم به موفقیت و بزرگ‌شدن نزدیک میشم

لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنیم حالمون رو بهتر میکنه:

همهی کارهام برای تو و برای راضی بودن تو

گفتم ,صحبت ,خیلی ,بابام ,دلم ,ابراهیم ,که با ,اهل بیت ,ابراهیم هادی ,فاطمه زهرا ,دلم برات

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

clothingtmall Danial Ebrahimi ᗷᒪᗩᙅḰ & ᙡᖺᓮ♈ᗴ صندوق شرکت تعاونی دیزل ژنراتور ریان پیشرو آموزش و پرورش مجازی Marjorie's page عــمــــران چهـــار Larry's life فدرال چت