محل تبلیغات شما
مروز روز ۱۶ ام ماه مبارک رمضان 
دامادمون رفته دوره و تا اخر عید فطر نمیاد مامانینا ام رفتن شهرستان و هرکی مشغول بدبختیای خودشه دایی در استانه طلاق و زندایی و دختر دایی جواب پسام هاشم نمیدن  و حسابی بهم ریخته مامان خونا مادر میره که بتونه بیشتر کنار دایی باشه بابا ام به خاطر وضع خیلی بد حاجاقا مجبوره بره خونه مادرجون و این حس بی قراریش رو درک میکنم  
خلاصه که پاشیدیم از هم نزدیک ده روز میشه که خوته خداهرمم و خوبه که کنار همیم ولی من عمیقا دل تنگ خانوادمم نمیدونم حکمت این جدایی چیه و واقعا حکمت این برهه چیه 
امروز بعد سحری درست لحظه ای که اذان صبح رو گفت حالم بهم خورد و هرچی خورده بودم بالا اوردم میدونی دقیقا قبلش داشتم به این فکر میکردم که اگه الان معدم خر شه و به چیزی که فکر میکنم عمل کنه باید چه خاکی بریزم رو سرم که دقیقا همون لحظه بالا اوردمو و هرچی فکر میکردم دونه دونه و با جزییات ریزش اتفاق افتاد 
من از بچگی این مدلی بودم پاسخ بدنم به استرس و اضطراب استفراغ بوده من همش تو استرسم بدون اینکه خودم متوجه باشم درس از جدایی و تنهایی یه حس دلتنگی عمیق ترس از تنهایی و همه چی  البته جدیدا چتد ساله میتونم بگم از زمان کنکور این اتفاق خیلی برام افتاده یعنی اینجور که من تحت یه تنش و استرس قرار میگیرم و سردرد شدیدی میاد سراغم و بعدش حالم بهم میخوره و دقیقا بالافاصه بعد از بالا اوردن سر دردم میخوابه واقعا نمیدونم این چه مدلشه
انگار بدنم عادت کرده و برا خودش یه راه حل پیدا کرده که اگه حالم بهم بخوره سر دردم خوب میشه من کا میگم شرطی شده  (اینم شانس مایه)
خلاصه که از امروز میخوام رو چیزای خفن تر شرطی شم و بهشون فکر کنم  رو موفقیت رو دکتر شدن

قدم قدم به موفقیت و بزرگ‌شدن نزدیک میشم

لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنیم حالمون رو بهتر میکنه:

همهی کارهام برای تو و برای راضی بودن تو

رو ,فکر ,دقیقا ,بهم ,حالم ,میکردم ,که اگه ,حالم بهم ,فکر میکردم ,به این ,سر دردم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه سالیان | لوازم آرایشی و بهداشتی SMS و مطالب جذاب و خواندنی از سراسر دنیا در موضوعات مختلف علمی ، دینی, تاریخی, سرگرمی، نرم افزار و خیلی چیزهای دیگر midbepecdei خیام پدر سوخته همه ی هستی ام حقیقت ساحل و باران abinpomis ریتا موبایل______________Rita mobile صفحه ای برای قلبم ikvoparpau