محل تبلیغات شما
نمیدونم چرا همش منتظرم خدا جوابمو بده  گوشیو که دستم میگییرم ناخوداگاه به ذهنم میرسه که ببینم خدا جواب پیاممو داده یا نه  خدایا مرسی 
خدایا خدایا خدایا خدایا توکل کردم یه خودت 
تنهام نزار تو یکی حداقل پشتم باش و هوامو داشته باش من جز تو کسی رو ندارم تو کمکم کن بهترین تصمیم ر  بگیرم و هرچی به خیر و صلاحمه بشه خدایا خودت کمکم کن راضی بشم به رصات 
خدایااا ای صاحب سوپر مارکت عالم نامه هام به دستت میرسه؟
چرا از هیچ کدوم از خواستگارام خوشم نمیاد؟ 
خدایا این حق منه که از تو همسری بخوام  که  علاوه  بر داشتن ایمان تقوا عمل صالح و چهره ای دلنشین  و همون که دکتر شاهین فرهنگ میگفت علاوه بر اینا پر رزق و روزی ام باشه 
خودمونی بگم کارش حقوقش اخلاقش خانوادش عالی باشن صحیح و سالم باشه عاشقم باشه جنتلمنی باشه  منم عاشقش باشم خانوادشم به خانوادمون بخوره رزقش حلال باشه  فرزندانی صالح و سالم نصیبمدن بشه باهم کنار هم جامون تو بهشت باشه زندگیمون اهل بیتی و شهدایی و خدایی باشه عاقل و احساساتی و منطقی باشه خوش سلیقه مورد پسند من و خانوادم باحال و باصفا و چشم پاک و دل پاک و عشق و جیگر باشه دیگه دکتر مهندس  ترجیحا دکتر مومن و با تقوا  و خوش اخلاق زیبارو  شوخ و قشنگ و باهم دارای فرزندانی صالح بشیم  و سالم با معرفت باشه هم خودش هم فرزندامون اهل خیر و دست به خیر باشه مسر ننه بابام بشه کمکشون کنه با خانواده ای اصیل و به خانوادمون بخوره همشون  عاشقم باشن و بمونن مخصوصا خودشو و ننه باباشو خواهراش  بلد باشه ارومم کنه پایه باشه باهام حامی حمایتگر باشه  دیگه خلاصه پر خیر و برکت بزاره هرچی میخوام بخونم و حمایتم کنه راهنمای خیلی خوب عالی دیگه خلاصه به چشمم بیاد بقیه نیان  خدایااا پس کی میادًبه اشپزی و غذا گیر نده و خیلی براش مام نباشه غذا درست نکردم خودش پاشه درست کنه  

قدم قدم به موفقیت و بزرگ‌شدن نزدیک میشم

لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنیم حالمون رو بهتر میکنه:

همهی کارهام برای تو و برای راضی بودن تو

باشه ,خدایا ,خیر ,تو ,دکتر ,ای ,خیر و ,به خانوادمون ,خانوادمون بخوره ,به خیر ,کمکم کن

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوید آبادانی وبلاگ آموزشی علم آمار و آمار فضایی Mabel's site مشكلات گروه فخر ایران می خواهم مسلمان واقعی باشم کسب درآمد از اینترنت معمولی هستم مثل خودم فقط برای خنده پایگاه مقاومت شهید بهشتی چاه گزی