محل تبلیغات شما
سلام خدا جون این جانب بنده ی تو عارفه بهت نامه نوشتم خدایا شکرت به خاطر تمام نعماتی که بهم دادی خدایا به خاطر تک تک انرژی های مثبت و تمام نعمت هایی که دادی شاکرتم عاشقتم و مخلصتم خدایا شکرت خیلی نعمت دادی از جمله نعمات خواستگار خیلی خوبی از نظر ایمان و اخلاق خدایا میدونم اشتباه کردم خواستم بگم اگه واقعا قسمتم ایشونه و بهتر از اسشون از نظر اخلاق و ایمان و خانواده و ویژگی های مثبتی که داشت نمیادو خیر من در وصلت با ایشان است لطقا برای جبران گندی که زدم خودت راهی در پیش پای من بگذار خودت کمکم کن  خدایا کمکم کن یه بار دیگه برگرده من دخترم و نجابت و حیام اجازه نمیده برم سمت و دختر غرور داره خدایا راهی قرار بده کمکم کنخواهش میکنم ازت به عشق پاکی که بین حضرت فاطمه و حضرت علی ع بود قسمت میدم به لحظه ای پیامبر قلبا ار این وصلت شاد شد و به اشک چشمان فاطمهص مادر حسن و حسین کمکم کن دوست ندارم چنین جوان با ایمان و پاکی رو از دست بدم پس قادر و توانایی جز تو سراغ ندارم 
کمکم کن 

قدم قدم به موفقیت و بزرگ‌شدن نزدیک میشم

لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنیم حالمون رو بهتر میکنه:

همهی کارهام برای تو و برای راضی بودن تو

خدایا ,کمکم ,ایمان ,کن ,دادی ,خیلی ,ایمان و ,کمکم کن ,به خاطر ,خدایا شکرت ,از نظر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

jaazefconsva ovunstatex . . . . پیامبران الهی . . . . دانلود رایگان فایل های آموزش زبان انگلیسی گزیده ای از مقاله های علمی senxamarness مرا تنها آفرید آنکه دوستم داشت! بهائیت شناسی فاش میگویم Bridget's life